Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.11.2018 19:01:48 

Welcome!   »fR33« Clan website...

ClanBase
 
 
 
 
Soupeř: Frag Whores
Datum: 18. 10. 2009
1. mapa: Epsilon 10:5
2. mapa: Grendelkeep 10:6   DEMO 
3. mapa: Waisten-Fix 10:4
Typ: TAM OpenCup Fall 2009
Výsledek: Prohra 2:1
Koment:                                  
Hned na začátku zápasu jsme museli čekat z důvodu nějakých problému u našeho soupeře. Připojení k jejich serveru nebylo zrovna nejlepší. Ping lítal nahoru dolů. První mapu jsme hráli DM-Epsilon_v2. V průběhu bylo skore ještě 3:3, ale pak soupeř převzal iniciativu a nakonec nás porazil 5:10. Nutno ještě poznamenat, že v polovině zápasu "spadlo" UT nVIDIOVI a to tak, že se už nedokázal připojit. Proto musel nastoupit Deja-vu.

Druhá mapa DM-Grendelkeep se hrála na našem serveru a hned se nám dařilo lépe a v pohodě jsme to uhráli i hlavně díky Benderovi :) Soupeřovi hráči sice něco namítali ohledně pingu, ale jak viděli ping od Hazzyho (až 998 a packetloss kolem 80), tak trochu ubrali z protestů. Ještě kolo před koncem JuRasovi spadlo UT, ale už to nemělo na výsledek vliv, protože jsme vyhráli.

Muselo se rozhodnout ve třetí mapě DM Waisten-fix-b2, kterou jsme odehráli opět na serveru Frag Whores. V průběhu jsme ještě vedli 4:2, ale pak se se přestalo dařit a soupeř naopak začal hrát. Takže nakonec porážka 4:10. Strašně se to hraní natáhlo a abych byl upřímný, tak pro tento den jsem měl UT-čka plné zuby :)
 
 
 
Soupeř: Sick My Duck
Datum: 26. 10. 2009
1. mapa: DM-Campgrounds2k4_G1E 10:1   DEMO
2. mapa: DM-Goose2k4 10:1   DEMO
3. mapa:  -
Typ: TAM OpenCup Fall 2009
Výsledek: Prohra 2:0
 
 
Koment:                                                
Původně jsem ani nechtěl tenhle zápas komentovat :) Stačí se podívat na screenshoty. Klan smd patří patrně do jiné ligy. Měli perfektně zmáknutou taktiku a byli úplně všude. Stačilo aby náš hráč zůstal na chvilku osamocen a už se na něho slétali jak supi. Více není co dodat. Na skore od Jurase se nedívejte, byl uplně mimo :D Měl hrát bender, jenže se na druhou mapu nedokázal připojit na server. Bohužel kvalita netu v našich podmínkách je stále na mizerné úrovni. Smekám před Hazzym. I když mu ping lítal až na 800, tak byl našim nejlepším hráčem :) 
 
 
 
Soupeř: Mortal Frenzy
Datum: 1. 11. 2009
1. mapa: DM-DE-Grendelkeep 10:1
2. mapa: DM-Remedy-a4 10:4
3. mapa:  -
Typ: TAM OpenCup Fall 2009
Výsledek: Prohra 2:0
Koment:                      
Domluvit se na zápas s mTy nebyl problém na rozdíl od klanu qeX :). Zápas začal kolem 18-té hodiny na serveru mTy. Hned v první mapě DM-DE-Grendelkeep se do nás pustili velice agresivně a my jsme nebyli schopni tento nápor nijak zastavit. Prohra 1:10 je možná krutá, ale zasloužená.
 
Ve druhé mapě DM-Remedy-a4 nám to šlo o poznání lépe. Jenže po pěkném začátku to s náma šlo z kopce. Nakonec prohra 4:10, škoda. Našim nejlepším hráčem na této mapě byl nVIDIA. Ještě je nutné poznamenat, že to byl zřejmě jeho poslední zápas v soutěži ClanBase a bohužel také poslední jeho učinkování v týmu fR33 :(
 
 
 
Soupeř: quattro eXploded
Datum: 8. 11. 2009
1. mapa: DM-Waisten-Fix 10:2   DEMO
2. mapa: DM-OSR-Tangent 10:6  DEMO
3. mapa:  -
Typ: TAM OpenCup Fall 2009
Výsledek:  Výhra 2:0
Koment:                        
Tak tenhle zápas se skoro ani nehrál. Nakonec ano, ale týden po termínu. Tolik na úvod o klanu geX, který i přes drtivou převahu počtu svých členů nebyl schopen postavit hráče na zápas :) Osobně jsem se hry nezúčastnil, ale pěkně jsem se podíval na dema z obou map. V první mapě DM-Waisten-Fix náš tým doslova rozstřílel klan qex, který se až na samém konci zmohl na dva čestné úspěchy a pro nás výhra 10:2

Druhá mapa DM-OSR-Tangent už sice nebyla tak jednoznačná, ale i tak po velkém boji naši borci vyhráli zaslouženě 10:6. Tím si náš tým připsal první vítězství ve skupině.

Jinak jak bývá v UT-čku zvykem, tak benderovi několikrát spadla hra. Pro změnu hazzyho 3x zabili vlastní hráči :) Příliš vyčnívá z davu :D   
 
 
 
Soupeř: Sp\\Clan```
Datum: 15. 11. 2009
1. mapa: DM-Rankin-FE 10:0
2. mapa: DM-Goose2k4 10:5  DEMO
3. mapa:  -
Typ: TAM OpenCup Fall 2009
Výsledek: Prohra 2:0
Koment:                      
V neděli 15.11. se odehrál zápas proti Italskému klanu Sp. Trochu byl problém sehnat dostatek hráčů na tento war. Nastoupil poprvé SiGY a musel hrát i nVIDIA. Naštěstí se nechal přemluvit. První mapa se hrál Rankin a navíc na jejich serveru. Pingy kolem 80 a více, nedávaly šanci se příliš prosadit. Nakonec krutá prohra 0:10.

Druhá mapa Goose2k4 se hrála už na našem serveru a vypadalo to zcela jinak. Do stavu 4:4 náš tým stále dorovnával a dokonce se ujal vedení 5:4. Jenže Sp začli velice dobře taktizovat a to jim přineslo vítěžství 10:5. Jinak SiGY si vedl velmi dobře na to, že to byl jeho první zápas na CB.   
 
 
 
Soupeř: Purée Au Fromage
Datum: 22. 11. 2009
1. mapa: DM-OSR-Tangent 10:5
2. mapa: DM-Goliath 10:3
3. mapa: DM-DE-Grendelkeep 10:9
Typ: TAM OpenCup Fall 2009
Výsledek: Prohra 2:1
 
Koment:                                  
V neděli 22.11. se odehrál náš poslední zápas na Clan Base proti clanu Purée Au Fromage. Nejdříve se testoval náš server, ale pak se šlo na jejich, kde byly pingy pro oba týmy přijatelné. Bohužel při připojování musel Bender tahat nějaké balíčky a ne zrovna moc rychle, takže se asi 15 minut čekalo. První mapa DM-OSR-Tangent byla odehrána celkem rychle a bez problému jsme je porazili 10:5. Osobně ale tuto mapu moc nemusím :)

Na druhé mapě DM-Goliath bylo ale vše jinak. Její větší rozměry byly bohužel plusem pro soupeře, který nám nedal žádnou šanci. Konečný výsledek 3:10 hovoří za vše.

Muselo se rozhodnout o vítězi ve třetí mapě, kterou byla pro tento týden DM-DE-Grendelkeep. Sice grendela hrajem poměrně často, ale soupeř působil jistějším dojmem. A tak jsme po chvilce prohrávali tuším 2:6. Stále jsme dotahovali, ale vedení se neujali. Nakonec se nám podařilo srovnat na 9:9. Poslední a rozhodující kolo jsme bohužel nezvládli. Nutno poznamenat, že i soupeř měl asi dost, protože hned v úvodu posledního kola začal pražit minigunem a flakem přes celou mapu hlava nehlava :) I přes prohru můžu napsat "Good Game". 
 
TOPlist