Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.11.2018 19:01:48 

Welcome!   »fR33« Clan website...

News - Archive

27.2.2015

Další herní server UT2004!

Vznik tohoto nového serveru má na svědomí hráč BIOHAZARD_SVK alias Trinitak_SVK. Nebyl spokojený s hraním na zahraničních public serverech a toužil po soukromém serveru pro známé české a slovenské hráče. Po týmové spolupráci se nám podařilo server zprovoznit. V současnosti je hlavním typem hry TeamArena Master a dalším iTDM. Pojme celkem 8 hráčů a 2 diváky.
 
Heslo vám na požádání prozradí BIOHAZARD a nebo JuRas!
 
IP Adresa: 109.74.146.19:27411
Pass:?
 

3.12.2013

Turnaj Another Xmas Tournament

Opět po roce pořádá H.O.L. tradiční turnaj v UT2004 tentokrát nazvaný "Another Xmas Tournament". A opět se bude hrát TAM 2vs2. Více zde: www.hol.netuje.cz/pravidla_xmas13.php .
Turnaj byl z důvodu účasti většího počtu týmu rozdělen na dvě skupiny: www.hol.netuje.cz/koment_news.php 

8.7.2013

Ukončení činnosti herního serveru

Zhruba po roce fungování herního serveru byla jeho činnost ukončena. Ze začátku to vypadalo nadějně. Hrálo se celkem hodně, odehrál se na něm i turnaj 7 years with HOL. Bohužel jak to ale bývá, po turnaji přišla jakási nechuť dále hrát týmově a hráčů na serveru ubývalo. Proto jsem se rozhodnul server dále nesponzorovat a jeho činnost ukončit.

4.12.2012                          

Turnaj 7 years with HOL

Známý "UTečkový" aktivista H.O.L. pořádá skoro pravidelný turnaj v UT2004 ke konci roku. Turnaj je tentokrát typu TeamArena Master 2vs2. Registrace končí 16.12.2012. Vlastní turnaj začíná od 17.12.2012 a končí 7.1.2013. Více se může každý dozvědět přímo zde: hol.netuje.cz/pravidla_xmas12.php 
 

5. Června 2012

Nový herní server!

Je k dispozici nový herní server určený jen pro české a slovenské hráče. Zatím bude na zkoušku v provozu 1 měsíc a pak se uvidí jaký bude zájem.
Pozor! Nejedná se o klanový server!

IP Adresa: 81.0.217.182:27324
Heslo: test


Údaje o serveru můžete šířit mezi výše zmíněné hráče dle libosti. Heslo se bude ještě měnit, podle toho jak bude server využíván. Typ hry je jen jeden "TAM". Počet hráčů 10, počet diváků 4. Snad to bude stačit. Byl bych rád, kdyby se server otestoval a případné chyby byly oznámeny (určitě nějaké budou). Psát či kecat na serveru je povoleno jen česky a slovensky. Můžete i sprostě nadávat, ale neurážet ostatní hráče. Ať žije UT2004!
 
 
JuR&s

 

10. Ledna 2012

ZMĚNY v roce 2012!

 
Po více než roce a půl jsem se rozhod, že stránky klanu fR33 buď zruším a nebo je zkusím zachránit. Je jasné, že nějaké klanové hrátky už nebudou možné, ale už jenom ze sympatie k dané hře by se mohlo nějak pokračovat.
Co se změnilo?
Už dávno neexistuje herní server, neb platit ho a neustále řešit žabomyší spory s česko-slovenskou herní komunitou mě nebavilo.
Spousta hráčů se vypařilo aniž by dalo o sobě vědět, včetně mě. Takže, kdo chce být ještě členem jakéhosi fan klubu UT2004 ať napíše - jen pro hráče fR33! Označení klan bych už nepoužíval. Někdo namítne co ten magor vymýšlí za nás bez nás? Jsou to jen návrhy. Stejnak tu chodí možná jen hazzy, takže pochybuju, že se někdo ozve .
Na hlavní stránce webu kde jsou označeni aktivní a neaktivní hráči jsem to trochu pročistil. Nechal tam snad jen zakladatele klanu a ti co bývají aspoň občas online na xfire. Všechny ostatní jsem smazal. V Members jsem to zatím nechal tak, protože se obsah docela nepříjemně vytváří. Je ale dost možné, že na promazání dojde. V sekci Links jsem vše upravil, aby odkazy byly aktuální, protože se hodně změnilo. Byly zrušeny některé klany či stránky. Takový je už život.
Co bude dál?
V sekci game server smažu informace o starém klanovém serveru a přidám linky na public servery kde se hrají nejvíce hrané typy her. Určitě přepracuju sekci historie klanu, protože je vše jinak. Hodně chyb je také v odkazech na screenshoty u zápasů které pořádal H.O.L.. Další úpravy může navrhnout kdokoliv z členů klubu .
I když se zdá, že je zbytečné mrhat časem na udržování tohoto webu, tak osobně si to nemyslím. Co se týče hraní, tak mě najdete většinou na nějakém TAM public serveru - přidejte se. Nic to nestojí, maximálně trochu času.
Na závěr.
Snad jen to, aby UT2004 úplně neumřelo!
Všem GL & HF
JuR&s
 
EDIT : Opraveny chyby v odkazech na screenshoty. Sekce game servers upravena - přidány linky na public servery. Doplněna sekce historie klanu a opraveny další drobnosti. To je pro dnešek 11.1.2012 asi vše.
 
 
EDIT 2: Do sekce Download přidány soubory UT2k4-winpatch 3369, rypelcam 1.9D a rks-demowatcher. Na webu postupně ubývá důležitých souborů potřebných pro hraní naší hry, tak to bude aspoň pohromadě

 

10. května 2010

Členové klanu a změny na herním serveru.

Není to úplná novinka, ale bylo by dobré zmínit návrat hráče nVidi@ do našeho klanu, což jsme všichni uvítali. Co se týče Morteho, který by chtěl k nám, tak osobně nemám nic proti. Záleži spíše na ostatních jak se vyjádří. Jakési klanové volno teď mají JuRas a Déja~Vu
. Více o tom raději nebudu psát....

Na herní server jsem nahrál dva mutátory. Ten první je taková ptákovinka. Pokud se připojí hráč s našim klan tagem na server, tak ostatní uslyší hlášku "Ownage" :) Druhý mut je užitečnější. Umožňuje ukládání veškerých chatů do logu. Navíc známé urážky a neslušná slova jsou cenzurována. V logu ale budou zaznamenána v plném znění. Pokud dojde k nějakému konfliktu během hraní na našem serveru, tak stačí napsat do GB datum a přibližný čas a já to pak překontroluji. Rovněž si dejte pozor na používání nestandartních nicku "Admin" a "Player". To je zatím vše. GL & HF

fR33«JuRas

 

 

25. března 2010

Velikonoce jsou za dveřmi a proto je čas na další novinku či novinky :)

Snad bych měl možná začít trošku nepříjemnými zprávami. Osobně bych se chtěl zeptat hráčů kteří jsou momentálně "inactive" jestli to má cenu zůstavat v klanu kde jsou jen do počtu.

Další novinkou je příjem nového člena s nickem fR33«Dangeres. Mnozí ho určitě znají z bývalého klanu Syncope. Má zájem hrát, tak jen doufám, že mu to vydrží :)

H.O.L. pořádal turnaj "King of The Hill" který trval od 26.2. do 21.3. Bohužel i když si ho vymodlili hráči TDM, tak se odehrál pouze jeden zápas. No škoda :(

Jinak, pokud se chcete dále zlepšovat v TAMku, tak hrajte na publicích co to dá. Jedině tam se naučíte a oklepete. A pak hurá na nějaký CW :), snad až na hAz~Zyho který si klidně hraje VCTF místo našeho TAMka :D Ale co už, ať si hraje dokud může.

Vzkaz pro všechny: DUELY NEHRAJU!

fR33«JuRas

 

25. ledna 2010

Dlouho jsem přemýšlel nad new zprávou, protože se mi nechtělo všem přát šťastný nový rok bla bla bla :) Každopádně koho ještě UT2004 baví, tak hurá do boje! Náš server je skoro CZ Public a vždy tam někoho potkáte :)

Ale teď vážně. Skončil turnaj XTAM který pořádal nám všem známý H.O.L. Naši borci se umístili na předposledním a vlastně skoro na posledním místě. Ale nevadí, vše najdete ZDE. Důležité bylo si zahrát a to se podařilo :)

Další zajímavostí je, že vyšel (konečně) nový AntiTCC2009R6. Po třech testovacích verzích, které jsem bez svolení taky testoval :D, je tady konečně finální, která opravuje dost velké chyby předchozích verzí a přidává navrch ještě nějaká ta vylepšení. Download i s možnosti nastavení je
ZDE.

fR33«JuRas

 

6. prosinec 2009

Působení našeho klanu na ClanBase skončilo. V posledním zápase s klanem "Purée Au Fromage" jsme prohráli po velké bitvě 1:2, kdy se muselo opět rozhodovat ve třetí mapě, kterou jsme těsně prohráli 9:10. Nevadí, ve skupině jsme i tak neskončili poslední a to je úspěch :)

Vzhledem k tomu, že se blíží vánoce, tak H.O.L. opět, jako každý rok, pořádá turnaj TAM 4vs4. Zatím chce určitě hrát hAz~Zy a SiGY. Sebe zatím nepočítám, neb čekám až svou účast potvrdí i další naši členové. Takže neváhejte a pište dokud je čas, zda ano, či ne :) Změna proti minulým ročníkům je nutnost používat při hraní X-ray Anti-Cheat.

 

fR33«JuRas

 
17.listopad 2009

Po nějaké době se nahromadilo trochu více událostí a tady je výsledek.

 Na ClanBase náš tým bojuje jak se dá. S klanem smd jsme prohráli 2x 1:10, další zápas s mTy jsme taky prohráli a odložený zápas proti týmu qeX naštěstí vyhráli :). V dalším zápase proti klanu Sp bohužel opět prohráli. Ještě nás čeká jeden war, tak zkusíme zabodovat :)

Další ne zrovna příjemná zpráva je odchod hráče nVIDIA z našeho klanu. Byl pro náš tým velkým přínosem a je to určitá ztráta. Zhruba ve stejném období svůj odchod z klanu potvrdili i hráči Pepek a Matisek, což je taky škoda. Ať se vám chlapi daří a někdy se stavte na server zahrát :)

fR33«JuRas

 

19.října 2009

Naše první učinkování na ClanBase a příjem nových členů.

V neděli 18.10. se odehrál náš první zápas Fall Cup na CB proti klanu "Frag Whores". Byl to celkem vyrovnaný souboj, kdy se nakonec muselo rozhodnout až ve třetí mapě. Bohužel v náš neprospěch. Navíc jsme bojovali s pády UT-ček a extrémním nárustem pingu v různých částech hry. Ale i tak dobrá hra a uvidíme v příštím zápase.

Trošku veselejší je příjem nových členů do našeho klanu. Tím prvním je bývalý hráč klanu Syncope "estilo" a druhým jeho spoluhráč "Well3r". Tak ať se jim u nás líbí a hlavně daří v naší oblíbené hře :)

fR33«JuRas

16.září 2009

Jak to tak vypadá, tak s blížicím se podzimem bude přibývat i novinek :)

Začnu tradičně, a to, že jsme přijali opět nového hráče. Hrál už s náma nějakou dobu s nickem "siie". Po vstupu si svůj nick trošku vylepšil :) a nyní ho můžete vidět jako  fR33«Déja~Vu. Je to mladý, ale určitě nadějný hráč. Takže přeji hodně úspěchů a zábavy ve hře.

Další velmi důležitou věcí je to, že po určitém váhání jsme se přihlásili do turnaje "UT2004 TAM OpenCup Fall 2009" na Clan Base. Bude to naše první učinkování v této soutěži, takže půjde spíše o vyzkoušení si hraní na jiné úrovni než jsme zvyklí:) Spolu s námi se ještě přihlásili Mortal Frenzy, Cybernetic Zanies a jak už bývá zvykem klan Infantry.
Přeji všem Good Luck & Have Fun :)

fR33«JuRas

 
2.září 2009

Po krátké době mám pro vás pár nových informací:

Do našeho klanu byl přijat nový člen s nickem fR33«TUREK. Vzhledem k tomu, že hraje celkem solidně, byl zařazen do skupiny "A". Za celý klan mu přeju hodně úspěchů a ať se mu u nás líbí.

Další věcí, alespoň na našem webu, je návod na používání UTCacheExtractoru. Osobně s hrůzou sleduju jak mnozí hráči nejsou schopni tak jednoduchý program obsluhovat a soubory stažené ze serveru extrahovat do příslušných složek UTčka, aby je příšte nemuseli zase tahat.
 
UTCacheExtractor si stáhněte ZDE
Návod na používání je ZDE

fR33«JuRas

 

9. srpen 2009

Vzhledem k tomu, že na těchto stránkách dlouho nebyla žádná novinka a hAz~Zy furt otravuje :-D, jsem se rozhodl něco vymyslet:

1. Zatím poslední a taky důležitá novinka je ta, že se naše řady rozrostly o dalšího hráče s nickem SiGY. Sice UT-čko nehraje moc dlouho (asi 5 měsíců), ale není to úplný začátečník a občas naše hráče potrápí. Tak ať se mu u nás líbí a vydrží mu chuť do hraní co nejdéle :)

2. Už před časem jsem psal na GB o tom, že ukončily svoji činnost "redirect servery".Tak jen zopakuju, že v současnosti je náš herní server nastaven tak, že využívá redirect od klanu Infantry, za což jim děkuji.

3. Navíc byl zastaven i UTAN server se svou databázi hříšníku, což už bylo taky probráno na GB. Náš herní server sice čerpal info právě z tohoto serveru, ale kontrola hráčů bude funkční i nadále. Akorát nebude aktualizován seznam.

fR33«JuRas

 
 
 9. květen 2009

Tak za sebou máme účast v turnaji Open Fun Cup. Příliš se nám nedařilo, a po první kontumační výhře přišly dvě docela vysoké prohry (sekce ClanWars). Příští turnaj bude TAM, tak se nám snad bude dařit víc.

fR33«hAz~Zy

 

25. březen 2009

Asi před 14 dny vyšla další verze AntiTCC, tentokrát s označením AntiTCC2009R4. Přečíst si o tom můžete zde.
Je to od měsíce ledna v rychlém sledu už třetí modifikace. Tato verze se od přechozích liší nejen ve velikosti a odstranění některých problému, ale hlavně v tom, že účinně potlačuje užití známého cheatu null_radar v3.0. Předchozí verze AntiTCC šly obejít jednoduchým zásahem v systému pc uživatele. Nyní, i když má podvodník spuštěný wall hack, tak je mu k ničemu. Neuvidí přes zdi už žádného hráče, protože AntiTCC toto dokonale blokuje! :) Skvělá práce.

Download zde!

fR33«JuRas

 

 

28. února 2009

A máme tu další novinku. Náš klan se rozrostl o dalšího člena doskupiny "A". Pokud jste si všimli, tak se vedla docela hustá debata v návštěvní knize na téma přijetí či nepřijetí hráče Bendera. Už asi tušíte jak to dopadlo. fR33«bender!-_- je nakonec přece jen naším novým členem. Jisté je, že bude patřit k nejlepším hráčům v našem týmu. Za všechny mu přeju mnoho úspěchů a zábavy při hraní v týmu fR33. GL & HF :

fR33«JuRas

 

 21. února 2009

 Poslední dobou se u začínajících hráčů zvýšil zájem o vstup do klanu fR33. Často jsou to začátečnící, kteří nemají mnoho zkušeností a rádi by byli součásti nějakého klanu kde by jim bylo poskytnuto zázemí pro hraní. Navíc, aby se i přiučili nějakým základům. Proto po dohodě celého klanu bylo rozhodnuto, že budou vytvořeny dvě kvalitativní skupiny hráčů. Skupina [A] bude zahrňovat již zkušené hráče a skupina [B] začínající či méně zkušené hráče. Všem přeji hodně úspěchů v naší nejoblíbenější hře :)

fR33«JuRas

 

21. února 2009

 Mám na všechny členy klanu prosbu. Jak všichni víte, tak i když máme na herním serveru nejnovější AntiTCC, tak bylo prakticky dokázánom, jak jdou lehce obejít jeho možnosti zachycení podvodníka. Vzhledem k tomu, že sem tam dochází k nějakým pochybnostem při hraní, tak doporučuji si přečíst tenhle článek o XAC.
Zaregistrujte se, stáhněte a nainstalujte si program X-RAY AC a začněte ho používat vždy před spuštěním UT-čka! Je to jediná spolehlivá věc jak se vyhnout nedorozumění mezi hráči Pokud by si někdo nevěděl rady s registrací a pod, tak ať mě kontaktuje. Díky všem.

fR33«JuRas

 

 

18. února 2009

Do sekce ClanWars jsem přidal 2 matche. Jeden proti GoH, kdy kRovak s nVidiem těsně vyhráli a druhý, kdy sme dostali docela na prdel od německého klanu Kxox (stejně měli WH xD)

 A Juras všem vzkazuje, teď cituji: "At si kazdy koupi MIKROFON DO RITI"

fR33«hAz~Zy

 

 

13. února 2009

Přibyla nová sekce Pobavte se s Milkou. Dnes mě přesvědčil, že je hoden toho, aby měl svou sekci na našich stránkách, nakoukněte :D... 

fR33«kRov@k

 

 

10. února 2009 

Po dlouhém a vysilujícím přemlouvaní se mi prostě podařilo využít situace a tím tak posílit armádu fR33 clanu novým členem fR33«nVIDI@*$VK, který nedávno vystoupil z clanu [GoH]... Jeho důvody byly jasné, přestalo ho bavit hrát UT, mě to nedalo a přesto sem mu tu chuť chtěl vrátit z5. Povedlo se a nVIDI@ hraje v novém kabátě...

fR33«kRov@k

 

 

3. února 2009 

 Aktualizoval jsem sekce ClanWars a Turnaj Xmas Trilogy. Kdyby jste našli nějakou chybu nebo se vám něco nelíbilo, tak mi dejte vědět. Ikdž to nevypadá, tak sem se s tím docela sral, takže to snad bude v pořádku :)

 

fR33«hAz~Zy

 

 8.leden 2009 

kOki se nám rozhodl ukázat svou pravou tvář..:D  (zvyšte si hlasitost reproduktorů)       

Pro zmíňku je sekce videos aktualizována o luxusní kvalitu na kterou se dá celkem v poho koukat..Ty předešlé frag movie byli v hrozné  kvalitě (no prostě youtube),byly nahrazeny videama které mi dal k dispozici Iceman.Tak Icemane,maš u mně jedno malé nevýznamné plus :D ... Je jich tam poměrně dost, takže lidi s pomalým připojením budou mít problémy. Nějaká ta drobnůstka přibyla i v sekci members...Další sekce se budou dnes doufám plnit ,je málo času..:D

 fR33«kRov@k

 

 

29.prosince 2008

 Hráli sme někdy předevčírem zápas do xmass trilogy s clanem mTy, vysledek? Si typnete..::D dopnim do sekce až budu doma, teď jsem na obchodní cestě, rofl...

fR33«kRov@k

 

 

22.prosince 2008  

Uáá, málo času, vánoce, Xmas, tím pádem málo novinek. Letem světem jsme prohráli match Xmas proti magorům, kteří se nazývají "Padlo ti mydlo". Taky sme to pěkně pomáslily s Gohem, který nás taky pěkně rozsekal (podrobnosti viz. sekce xmass). Jo, málem bych zapomněl, ještě sme hráli CW s Cybernitic Zenies a taky sme to mimochodem prosrali, ale ten match se bude opakovat kvuli Vodci, ten tam nemněl vůbec co dělat, nebyl v registraci. U CZ panuje nějaka špatná domluva, no co už...

fR33«kRov@k

 

 

 

20.prosince 2008 

Fotky Mojeho a Jur@šového království kde travíme hodiny,dny,týdny i měsíce u toho UtŠílenství... Přibyly do sekce members pod každe jméno, zkoukněte to!! :D:D

 fR33«kRov@k

 

 

19.prosince 2008 

Dnešní den má datum 19.prosince, první den Turnaje Xmas Trilogy..Náš zápas byl uplně první...Bodovali jsme proti Veterán Klubu a to hned 3:0...(viz.sekce XmasTrilogy)

 fR33«kRov@k

 

 

14.prosince 2008 

Dnes dopoledne se clan "fR33" rozrostl o jednoho hráče.Tim šťastlivcem se stal fR33«hAz~Zy.::D Moc ho teda neznám,vim o nčm akorád to že je z Hrušovan nad Jevišovkou(do Jevišovky si jezdime pro cenzura)..Jinak hraje celkem fajn ,hned po přijedti sme si to rozdali 2 na 2 proti [GoH].Hral [GoH]Koki s [GoH]Bendrem proti mně a fR33«hAz~Zy..Chvíli trvallo než sme se s hazym sladili,ale nakonec z toho vylezla pekna hra...viz. prvni screenshot ...

 fR33«kRov@k

 

14.prosince 2008 

Sekce links  uz je skoro hotová, už na to seru, protože na to skoro ani nevidim...:D

fR33«kRov@k

 

 

13.prosince 2008

Tak je tady první novinka na stránkách klanu "fR33", který byl založen partou volných hráčů. Snad i z toho pramení náš název:). Všichni jsme se už delší dobu znali, takže zhruba víme jaký kdo je. Základ klanu tvoří hráči fR33«JuR@s, fR33«kRov@k, fR33«bub@k a fR33«Question. Sjednotil nás turnaj Xmas Trilogy, protože chuť do hraní máme, jen nebylo si s kým zahrát:). Jsme jen hráči "for fun", takže nečekejte žádné světové výkony. Hrou se chceme hlavně bavit a když něco vyhrajeme, tak rozhodně nebudeme tímto pohrdat :). Tak tolik v první naší novince. Ať se všem členům daří. Good Luck & Have Fun!

fR33«JuRas

 
TOPlist